Vårt virke

BedKom er bindeleddet mellom næringsliv og informatikkstudenter, og skal i tillegg samarbeide med andre linjeforeninger på NTNU for å i vareta informatikkstudentenes beste. Vårt mål er å kommunisere og formidle våre studenter som potensielle arbeidstakere til aktuelle bedrifter på en positiv måte, samt gi våre studenter et innblikk i hvilke karrieremuligheter som finnes og innblikk i diverse bedrifter. For å fremme dette er bedriftspresentasjoner en viktig del av vårt virke, i tillegg til andre måter å kommunisere ut informasjon til studentene på en god måte.

Arbeidsoppgaver/annet engasjement komiteen har er:
* Arrangere bedriftspresentasjoner
* Hovedsamarbeidsavtale
* Linjesamarbeidet
* Oslotur hvert semester

Vi samarbeider også godt med fagKom ved at vi også promoterer kurs/workshops.

Medlemmer

Komiteen består for øyeblikket av 20 engasjerte studenter.

År Leder Medlemmer
2018h Adrian Thompson Marius Aarsnes Luka Gruji Birgitte Swensson Lars Gjelstad Rein Holte-Berg Adrian Hofseth Ingrid Evensen Emil Schrøder Kaja Løvsjø Solberg Oscar Conrad Adrian Flatner Astrid Vik Ingrid Medalen Katarina Gjendem Murphy Erling Wisløff Sigrun Nummedal Sunniva Røshol Marcus Schrøder Kristoffer Nyvoll
2018v Emil Schrøder Ingrid Medalen Steffen Lorang Ekeberg Birgitte Swensson Lars Gjelstad Rein Holte-Berg Adrian Hofseth Ingrid Evensen Adrian Thompson Kaja Løvsjø Solberg Oscar Conrad Adrian Flatner Astrid Vik Marius Aarsnes Katarina Gjendem Murphy Luka Grujic Didrik Pemmer Aalen Hege Louise Borge
2017h Emil Schrøder Ingrid Medalen Steffen Lorang Ekeberg Birgitte Swensson Lars Gjelstad Rein Holte-Berg Adrian Hofseth Ingrid Evensen Adrian Thompson Kaja Løvsjø Solberg Oscar Conrad Adrian Flatner Astrid Vik Marius Aarsnes Katarina Gjendem Murphy Luka Grujic Didrik Pemmer Aalen Hege Louise Borge
2017v Didrik Pemmer Aalen Silje Sævig Jim Tørlen Martine Gran Hege Louise Borge Emil Schrøder Kristian Svoren Oscar Conrad Didrik Pemmer Aalen Henrik Bossart Ingrid Medalen Astrid Vik Adrian Hofseth Lars Gjelstad Steffen Lorang Ekeberg Marius Aarsnes
2016h Didrik Pemmer Aalen Per Øyvind Kanestrøm Silje Sævig Jim Tørlen Martine Gran Hege Louise Borge Emil Schrøder Kristian Svoren Oscar Conrad Didrik Pemmer Aalen Henrik Bossart Kathrine Løfqvist Ingrid Medalen Astrid Vik Adrian Hofseth Lars Gjelstad Steffen Lorang Ekeberg Marius Aarsnes
2016v Kristian Svoren Magnus Kongshem Jon Martin Filberg Per Øyvind Kanestrøm Silje Sævig Jim Tørlen Frode Rennmo Martine Gran Hege Louise Borge Emil Schrøder Kristian Svoren Kathrine Løfqvist Lasse Drevland Oscar Conrad Didrik Pemmer Aalen Henrik Bossart Ingrid Medalen
2015h Kristian Svoren Magnus Kongshem Jon Martin Filberg Per Øyvind Kanestrøm Silje Sævig Jim Tørlen Frode Rennmo Martine Gran Hege Louise Borge Emil Schrøder Kristian Svoren Kathrine Løfqvist Lasse Drevland Oscar Conrad Didrik Pemmer Aalen Henrik Bossart Ingrid Medalen
2015v Per Øyvind Kanestrøm Magnus Kongshem Jon Martin Filberg Per Øyvind Kanestrøm Silje Sævig Jim Tørlen Frode Rennmo Martine Gran Hege Louise Borge Kasper Rynning-Tønnesen Kristian Svoren Kathrine Løfqvist Lasse Drevland Oscar Conrad Didrik Pemmer Aalen
2014h Per Øyvind Kanestrøm Magnus Kongshem Jon Martin Filberg Per Øyvind Kanestrøm Silje Sævig Jim Tørlen Frode Rennmo Martine Gran Hege Louise Borge Kasper Rynning-Tønnesen Kristian Svoren Kathrine Løfqvist Lasse Drevland Oscar Conrad Didrik pemmer Aalen
2014v Jim Tørlen Magnus Kongshem Vilde Kristine Grav Per Øyvind Kanestrøm Fredrik B. Tørnvall Jim Tørlen Even Lislebø Kasper Rynning-Tønnesen Kristian Svoren Kathrine Løfqvist Lasse Drevland Oscar Conrad
2013h Jim Tørlen Magnus Kongshem Vilde Kristine Grav Per Øyvind Kanestrøm Fredrik B. Tørnval Jim Tørlen Even Lislebø Emil Golmen Kamilla Tellefsen Kasper Rynning-Tønnesen Kristian Svoren Kathrine Løfqvist Lasse Drevland Oscar Conrad
2013v Vilde K. Grav Magnus Kongshem Vilde Kristine Grav Per Øyvind Kanestrøm Fredrik B. Tørnval Jim Tørlen Even Lislebø Are Sjøberg Håkon Gulbrandsen Ada Jordal
2012h Vilde K. Grav Magnus Kongshem Vilde Kristine Grav Per Øyvind Kanestrøm Fredrik B. Tørnval Jim Tørlen Even Lislebø Are Sjøberg Håkon Gulbrandsen Ada Jordal Jens Kristian Espevik Lise Bulling Markus Slemdal Andersen Anders Smedegaard Pedersen
2012v Daniel T. Abrahamsen Magnus Kongshem Vilde Kristine Grav Per Øyvind Kanestrøm Daniel T. Abrahamsen Haakon Sønsteby Hilde Visthoff Drange Are Sjøberg René Olavi Räisänen Hanne Oustad Jens Kristian Espevik Lise Bulling Magnus Berg Gjermstad
2011h Daniel T. Abrahamsen Magnus Kongshem Vilde Kristine Grav Per Øyvind Kanestrøm Daniel T. Abrahamsen Haakon Sønsteby Hilde Visthoff Drange Are Sjøberg René Olavi Räisänen Hanne Oustad Jens Kristian Espevik Lise Bulling Magnus Berg Gjermstad
2011v Daniel T. Abrahamsen Magnus Kongshem Håkon Gulbrandsen Elling Overaa Daniel T. Abrahamsen Haakon Sønsteby Hilde Visthoff Drange Ada Jordal René Olavi Räisänen Katarina Hunstad Lise Bulling
2010h Hilde Visthoff Drange Magnus Kongshem Håkon Gulbrandsen Elling Overaa Daniel T. Abrahamsen Haakon Sønsteby Hilde Visthoff Drange Ada Jordal René Olavi Räisänen Katarina Hunstad Lise Bulling
2010v Hilde Visthoff Drange Erlend Klakegg Bergheim Håkon Gulbrandsen Elling Overaa Daniel T. Abrahamsen Helle Benjaminsen Hilde Visthoff Drange Ada Jordal René Olavi Räisänen Katarina Hunstad Lise Bulling
2009h Hilde Visthoff Drange Erlend Klakegg Bergheim Håkon Gulbrandsen Elling Overaa Torstein Haldorsen Helle Benjaminsen Hilde Visthoff Drange René Olavi Räisänen Katarina Hunstad Lise Bulling
2009v Katarina Hunstad Erlend Klakegg Bergheim Kristin Haga Elling Overaa Torstein Haldorsen Helle Benjaminsen Hilde Visthoff Drange Dagur Valberg Johansson Kenneth Devik Katarina Hunstad
2008h Katarina Hunstad Erlend Klakegg Bergheim Kristin Haga Elling Overaa Siv Nilsen Helle Benjaminsen Hilde Visthoff Drange Dagur Valberg Johansson Kenneth Devik Ingeborg Hjelt Kramprud Katarina Hunstad
2008v Elling Overaa Erlend Klakegg Bergheim Ketil Balle Kristin Haga Elling Overaa Siv Nilsen Dagur Valberg Johansson Kenneth Devik Katarina Hunstad Ingeborg Hjelt Kramprud
2007h Elling Overaa Erlend Klakegg Bergheim Ketil Balle Kristin Haga Elling Overaa Siv Nilsen Dagur Valberg Johansson Kenneth Devik Katarina Hunstad Ingeborg Hjelt Kramprud
2007v Ketil Balle Erlend Klakegg Bergheim Ketil Balle Kristin Haga Elling Overaa Øyvind Reistad Dagur Valberg Johansson Kenneth Devik Katarina Hunstad Ingeborg Hjelt Kramprud
2006h Ketil Balle Erlend Klakegg Bergheim Ketil Balle Kristin Haga Elling Overaa Øyvind Reistad Dagur Valberg Johansson Kenneth Devik Ingeborg Hjelt Kramprud
2006v Ketil Balle Øyvind Reistad Ketil Balle Dagur Valberg Johansson Kenneth Devik Ingeborg Hjelt Kramprud
2005h Ketil Balle Øyvind Reistad Ketil Balle Dagur Valberg Johansson Kenneth Devik Ingeborg Hjelt Kramprud
2005v Ketil Balle Ketil Balle Kenneth Devik Ingeborg Hjelt Kramprud
2004 Ketil Balle Ketil Balle Kenneth Devik Ingeborg Hjelt Kramprud