Oppmøte
Starttid
22. nov.
18:00
Sluttid
22. nov.
20:00
Sted
Leangen Curlinghall
Ukedag
onsdag
Curling
Bli med Online på isen! Curling på Leangen er perfekt for de som trenger et lite avbrekk fra eksamenslesingen, eller føler på et sterkt behov for å "koste".
Online arrangerer curling i Leangen curlinghall den 22/11/2017. Dette er et arrangement for alle. Det kreves ingen forkunnskaper, men det kreves godt humør og god sportsånd. Ta med deg venner eller møt nye. Du bør ha på deg noen klær det er mulig å bevege seg i. Litt varmt, løst og ledig tøy (typ treningstøy/fritidstøy) anbefales, ettersom det er ca. 8-10 grader i curlinghallen, men normal temperatur i teorirom/sosiale rom. Dressbukse, skjørt og trange jeans er ikke å anbefale.
Vi møter opp på Leangen curlinghall litt før kl 19, for kl 19:00 åpner isen. Leangen curlinghall stiller med alt av utstyr og et pauserom med sofaer og bord.
Vel møtt!
Påmelding
Dette er ikke et påmeldingsarrangement.